Владика Василь (Медвіт) у Канаді розповідає про УГКЦ у Центральній та Східній Україні. 4.03.10

З 23 лютого до 30 березня, з благословення Блаженнішого Любомира, Глави УГКЦ, з офіційним візитом у Канаді перебуває Владика Василь (Медвіт), Єпископ-помічник Донецько-Харківського екзархату. Візит відбувається на запрошення Владики Степана (Хміляра), Єпарха Торонтонського. Владика Степан запросив одного з єпископів, які служать на теренах Центральної та Східної України, щоб ознайомити вірних Торонтонської єпархії із життям УГКЦ у цій частині України. Крім того, Владика Василь під час своїх зустрічей з вірними УГКЦ в Канаді представить потреби Церкви у Східній Україні, розповість про душпастирське служіння священиків.

Серед іншого, програма зустрічі включатиме показ фото та відеоматеріалів про життя парафій Центральної та Східної України. «Щоб люди, які будуть зацікавлені допомогти, побачили реальний стан наших громад у цих частинах України», _ відзначив Владика Василь.

«Маю надію, що знайдуться люди, які захочуть допомогти у розвитку наших громад. Крім того, сподіваюся, що вдасться налагодити теплі зв‘язки між парафіями на Сході України та у Торонтонській єпархії, які б відтак постійно разом співпрацювали», _ сказав на завершення Єпископ-помічник Донецько-Харківського екзархату.

Довідка

Сьогодні на території Київської архиєпархії та трьох екзархатів: Донецько-Харківського, Одесько-Кримського та Луцького зареєстровано 180 парафіяльних громад. Тут душпастирює 146 священиків і 26 дияконів. Кількість вірних, які регулярно беруть участь у богослужіннях – близько 35 тис. осіб.

Детальніше про УГКЦ на сході України дивіться на цій презентації: http://www.youtube.com/watch?v=4Qe4lLHNT_U.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.