Всеукраїнська Рада Церков назвала вибір «проти всіх» втратою виборцем свого шансу. 02.02.10

Лідери українських Церков та релігійних організацій закликають виборців прийти на виборчі дільниці і проголосувати. Про це йдеться у Зверненні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до українського народу з нагоди другого туру виборів президента.

«У своєму виборі ми закликаємо кожного керуватися не одноразовою особистою вигодою, а усвідомленням блага суспільства, моральними критеріями та власними світоглядними переконаннями», – зауважують автори документу.

«Ми в черговий раз застерігаємо всіх – не дайте себе купити, не продавайте свій голос за гроші, подачки чи обіцянки, будьте гідними високого звання людини й громадянина», – додають вони.

На переконання лідерів Церков, «якщо ми будемо байдужі до вибору президента або проголосуємо проти всіх – ми втратимо свій шанс, а вибір все одно буде зроблений, але вже без нашої участі».

«Цього не можна допустити, адже реалізація права вибору – це громадянський обов’язок… Від голосу кожного з вас значною мірою залежить – хто стане президентом. Тому прийдіть на виборчу дільницю і проголосуйте!», – закликають вони.

Звернення підписали керівники УПЦ (КП) Патріарх Філарет, УПЦ Митрополит Володимир, УАПЦ Митрополит Мефодій, УГКЦ Верховний Архиєпископ Любомир та представники інших Церков та релігійних організацій.

«Українська правда»

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.