Патріарший собор будується також з паперових «цеглинок». 16.11.09

Станом на 15 листопада 2009 року через розповсюдження «цеголок» на будівництво Патріаршого собору було перераховано 850 тис. 429 грн. Такі дані для Департаменту інформації повідомив о. Василь Вільчик, голова збіркового відділу при Комітеті сприяння розвитку Патріаршого центру. Найбільше коштів від реалізації «цеголок» перерахували Київська та Львівська архиєпархії: 222 тис. 190 грн і 217 тис. 159 грн відповідно. У Івано-Франківській єпархії за «цеголки» отримали 139 тис. 720 грн .

Від осені 2007 року до літа 2008 року тривав перший етап, а від 1 листопада 2008 року розпочався другий етап збору пожертв для будівництва Патріаршого собору Воскресіння Христового у м. Києві через розповсюдження спеціальних «цеголок». Їх видрукувано номіналом 10, 20, 50, 100, 500 та 1000 грн, придбавши які жертводавець робить свій посильний внесок у спільну велику справу. (Детальніше про підсумки цієї акції див. за адресою: kyivsobor.ugcc.org.ua/content/view/197/40/). «Цеголки» можна придбати у кожній парафії УГКЦ України, а також у громадах УГКЦ в Італії, США, Польщі, Німеччині та Канаді.

Основною причиною відновлення акції, за словами Владики Богдана (Дзюрах), є часті звернення людей, які не змогли раніше взяти у ній участь, або хотіли б придбати ще одну «цеголку» для себе чи своїх ближніх. «Узгодивши це питання з нашими єпископами, ми вирішили продовжити акцію і сподіваємося, що економічна криза не спричинить кризи жертовності наших людей», – сказав Владика Богдан.

Будівництво триває, а тому збір коштів продовжується. У листопаді у всіх храмах УГКЦ в Україні з метою збору коштів розпочали розповсюджувати особливий перекидний настінний церковний календар на 2010 рік. Унікальність цього видання полягає у тому, що досі у друкованому вигляді ще ніколи не було представлено хронології будівництва майбутнього головного храму УГКЦ. Наклад календаря – 30 тис. примірників. Ціна – 15 грн. Всі зібрані від реалізації цього церковного календаря кошти будуть використані винятково для завершення будівництва Патріаршого центру УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.