«РАДІЄМО, ЩО НАША РОДИНА РОСТЕ»:ГЛАВА УГКЦ ПРЕДСТАВИВ СВОЇХ НОВИХ ЄПИСКОПІВ-ПОМІЧНИКІВКАРДИНАЛОВІ МАР’ЯНУ ЯВОРСЬКОМУ

Нові ієреї УГКЦ Преосвященні Ігор Возняк та Гліб Лончина, котрі прийняли єпископські хіротонії минулого місяця, вже активно приступили до виконання своїх обов’язків.

Владика Гліб допомагає Блаженнішому Любомирові Кардиналові Гузару у вирішенні важливих справ, пов’язаних із діяльністю Патріаршої курії УГКЦ, а також займається духовною опікою греко-католицьких вірних, котрі, в силу різних обставин, стали учасниками нової хвилі еміґрації до країн Європи. Владика Ігор, у свою чергу, перейняв поточні справи Львівської Архієпархії УГКЦ і став її протосинкелом.

Поряд із виконанням своїх безпосередніх обов’язків, нові ієрархи УГКЦ продовжують знайомитися з людьми, з котрими вони співпрацюватимуть, разом вирішуючи важливі проблеми єпархіального і загальноцерковного характеру.

Протягом останнього місяця нові єпископи-помічники Львівські УГКЦ зустрілися з усіма працівниками Патріаршої та Львівської Архієпархіальних курій, деканами та парохами міста Львова та його околиць. Окрім цього Глава УГКЦ представив своїх теперішніх найближчих співпрацівників представникам державної влади та проводу Римо-Католицької Церкви в Україні.

Представлення нових ієрархів УГКЦ голові Єпископської конференції Римо-Католицької Церкви в Україні Архієпископові Мар’янові Кардиналові Яворському відбулося у середу, 27 березня, під час короткочасної неофіційної зустрічі у приватному помешканні Кардинала.

В атмосфері щирості і відкритості єпископи обговорили плани щодо майбутньої співпраці та цілої низки спільних заходів, серед яких єпископи зокрема згадали потребу відзначення роковин від часу візиту Святішого Отця Івана Павла II в Україну, а також проведення конференції у справах християнської молоді.

Окрім цього єпископи УГКЦ і РКЦ обговорили актуальні питання, пов’язані з сучасною релігійною та політичною ситуацією в Україні напередодні березневих виборів 2002 року.

Кардинал Яворський виявив своє щире бажання взяти участь у святкуваннях 25-ліття від дня архієрейської хіротонії Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара 2 квітня, а Глава УГКЦ, у свою чергу, заявив про свій намір відвідати Пасхальні Богослуження у Львівському кафедральному соборі Римо-Католицької Церкви.

Свою правдиву радість від знайомства з новими єпископами Кардинал Яворський виразив короткими, але дуже змістовними і щирими словами: «Радіємо, що наша родина росте… Дорогі браття, до роботи!»

Прес-секретар Глави УГКЦ

диякон Юрій Саквук

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.