Новий генеральний настоятель Згромадження редемптористів. 06.11.09

4 листопада 2009 р. на XXIV Генеральній Капітулі в Римі з дев’ятого голосування було обрано нового Архимандрита Чину Найсвятішого Ізбавителя, яким став о. Михаїл Брег (Michael Brehl) з Провінції Едмонтону-Торонто (Канада). Протягом наступних 6 років він буде очолювати Згромадження, яке нараховує 5,5 тис. членів у 78 країнах світу.

Отець Михаїл Брег народився в Торонто 1955 р. Вступив до Згромадження редемптористів 1975 р., вічні обіти склав 1979 р. 1980 р. в Торонто був висвячений на священика. Закінчив Toronto School of Theology, отримавши титул магістра богослов’я.

До вибору на Архімандрита виконував різні служіння у своїй провінції: був магістром новіціяту, префектом студентів, членом Провінційної Ради, провінційним вікарієм, а також Протоігуменом. Багато років працював як душпастир і парох, а пізніше як місіонер, проводячи парафіяльні місії.

Належав до Богословської комісії Канадської конференції монашества. Був членом правління душпастирської комісії в Онтаріо. Досвід співпраці зі співбратами на міжнародному рівні о. Михаїл здобував, виконуючи служіння в Генеральному секретаріаті формації. Був одним з модераторів під час ХХІІІ Генеральної Капітули (2003) і теперішньої Капітули. Визнаний як реколекціоніст, був запрошуваний різними групами редемптористів по всьому світу з конференціями і викладами на теми, пов’язані з духовністю Згромадження.

Володіє англійською і французькою мовами, розуміє іспанську та італійську. На момент вибору Архимандритом о. Михаїл Брег був делегатом Генеральної Капітули як Протоігумен Провінції Едмонтону-Торонто. На цій посаді він заміняє о. Йосифа Тобіна, який керував Згромадженням протягом 12 останніх років.

www.cssr.lviv.ua/news/2009/20091105_2.html

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.