Новий соціальний діалог. 15.10.09

У Львові відбувся Другий Екуменічний Соціальний Тиждень. Темою його була “соціальна відповідальність”. У рамках цього тижня (з 5 по 11 жовтня) було проведено ряд конференцій, круглих столів та форум соціальних організацій Львова. Відкриття Соціального тижня відбулося у Львівській міській раді. Протягом тижня обговорювали вплив минулого на сьогодення, співпрацю України з європейськими партнерами у соціальному секторі, підтримку неприбуткових організацій зі сторони юридичних осіб, сучасні форми сімейного виховання в Україні, соціальну відповідальність крізь призму соціальної освіти і науки, соціальну роботу з особами у складних життєвих обставинах і з дітьми та сім’ями, а також соціальну тематику в українських мас-медіа. Також презентація міжнародних проектів: “Соціальна робота з дітьми та сім’ями”. У рамках цього тижня була відкрита виставка “Репресована духовність”, де можна побачити свідчення про зародження деяких конфесій, життя Церкви у період “радянщини”, а також жахливі факти руйнування наших традицій та звичаїв, наслідких яких і сьогодні відбиваються на нашому житті та обрядах. Відвідати експозицію Меморіального музею пам’яті жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького” та побувати на виставі “Ми повернулися”, присвяченій репресованим та перслідуваним священникам які загинули у стінах тюрми на Лонцького, а також тим, які все пережили і повернулися. А також відвідати концерт хорового співу і виконавців з особливими потребами.

Наприкінці тижня було проведено кафе-семінар, де обговорювали співпрацю соціально відповідальних компаній із неурядовими організаціями. Гостем семінару був Арсеній Яценюк.

Ще один день був організований спільнотою Тезе під назвою “День довіри”. Учасники мали змогу побачити презентацію фільму про Європейську екуменічну зустріч у Познані, а також взяти участь у семінарах і дізнатися про діяльність спільнот України таких як: “ЛЯРШ-КОВЧЕГ”, “Оселя”, “Гефсиманія” та ін.. На завершення дня Тезе у Львові відбувся молодіжний християнський концерт за участі гуртів та виконавців: Ковчег Ноя, Кани, Остапа, Павла Сергієнка, Laure A, Регіни Гуріної та гурту Гефсиманія.

Останній день Другого Екуменічного Соціального тижня завершувала екуменічна молитва на св. Літургії у церквах Львова, як православних так і греко- та римо-католицьких.

Микуляк Анна

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.