Делегація УГКЦ бере участь у Католицьких суспільних днях Європи. 09.10.09

8 – 11 жовтня в Гданську (Польща) відбуваються перші Католицькі суспільні дні Європи. Як підкреслив делегат з’їзду від Української Греко-Католицької Церкви, голова Комісії УГКЦ для сприяння єдності між християнами д-р Ігор Шабан, гаслом конгресу, в якому візьме участь близько 500 делегатів з 30 країн Європейського Союзу та сусідніх держав є «Солідарність – виклик для Європи».

Учасниками зустрічі будуть 30 єпископів, науковці, суспільні діячі, експерти, відомі політики, а також молодь. На відкриття та закінчення Католицьких суспільних днів Європи передбачено спеціальні богослужіння. Перше з них відбудеться у четвер, ввечері, під головуванням Митрополита Мілану кардинала Діоніджі Теттаманці.

«Потрібно, щоб ми ще раз упевнились, що солідарність у житті європейських народів не є лише ідеєю, але практичним елементом суспільства, який однаково співіснує в усіх європейських державах. Важливо, щоб у всьому світі був почутий католицький, чи навіть ширше – християнський – голос щодо конкретних суспільних тем», – сказав д-р Ігор Шабан.

Гданська конференція буде першою зустріччю з циклу Католицьких суспільних днів Європи. Планується, що такі засідання будуть відбуватися в різних державах Європи. Польща була одноголосно вибрана з огляду на дві річниці: 70-ліття початку II Світової війни і 20-ліття перших вільних виборів в цій країні.

Перші Католицькі суспільні дні Європи організовані Комісію Європейських Єпископатів Католицької Церкви (СОМЕСЕ) та Європейським центром солідарності у Гданську.

З благословення Блаженнішого Любомира, у Суспільних днях Європи бере участь делегація УГКЦ, до складу якої увійшли Ігор Шабан, п. Василь Косів, заступник Міського голови м. Львова з питань гуманітарної політики, та п. Анна Окіс, співробітниця Комісії УГКЦ «Справедливість та мир».

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.