Ще є можливість внести свою «цеголку» на будівництво Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві. 07.09.09

Від осені 2007 року до літа 2008 року тривав перший етап збору пожертв для будівництва Патріаршого собору Воскресіння Христового у м. Києві. Головний спосіб отримання необхідних коштів – розповсюдження спеціальних «цеголок» номіналом 10, 20, 50, 100, 500 та 1000 грн, придбавши які жертводавець робив свій посильний внесок у спільну велику справу. Упродовж того етапу від реалізації «цеголок» єпархії та екзархати УГКЦ в Україні перерахували на будівництво Патріаршого центру 3 млн 903 тис. 132 грн. Крім того, з Італії надійшло 43 тис. євро, а із США – 300 тис. 440 дол. Детальніше про підсумки цієї акції див. за адресою: kyivsobor.ugcc.org.ua/content/view/197/40/.

Від 1 листопада 2008 року у всіх єпархіях і екзархатах в Україні відновлено розповсюдження «цеголок». Як і раніше, їх можна придбати у кожній парафії УГКЦ України, а також у громадах УГКЦ в Італії, США, Польщі, Німеччині та Канаді.

Основною причиною відновлення акції, за словами Владики Богдана (Дзюрах), є часті звернення людей, які не змогли раніше взяти у ній участь, або хотіли б придбати ще одну «цеголку» для себе чи своїх ближніх. «Узгодивши це питання з нашими єпископами, ми вирішили продовжити акцію і сподіваємося, що економічна криза не спричинить кризи жертовності наших людей», – сказав Владика Богдан. Станом на 1 вересня 2009 року через розповсюдження «цеголок» на будівництво Патріаршого собору було перераховано 625 тис. 771 грн (детальніше див. у додатку).

Крім того, з 10 квітня до 10 липня благодійна акція зі збору коштів була проведена у мережі супермаркетів «Рукавичка». Голова збіркового відділу при Комітеті сприяння розвитку Патріаршого центру о. Василь Вільчик повідомив, що в такий спосіб було зібрано 12 тис. 984 грн. «Ми щиро вдячні п. Богдану Козаку, генеральному директорові ТзОВ ТВК «Львівхолод» (мережа магазинів «Рукавичка»), за розуміння потреби фінансування будівництва Патріаршого собору і за його внесок у цю богоугодну справу», – сказав о. Василь Вільчик.

Будівництво триває, а тому збір коштів продовжується. У вересні розпочинається другий тур благодійних концертів «З вірою і любов‘ю», зібрані кошти з якого підуть на завершення будівництва Патріаршого собору.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.