МОЛИТВА ЗА СПРАВЕДЛИВІ ВИБОРИ«Щасливий народ, що йому Господь — Бог його!»(Пс. 143, 156)

Милосердний Боже!

Звертаюсь до Тебе, бо Ти є джерелом буття. Я вірю, що Ти любиш нас. У Твоїй Всемогутності і турботі про нас Ти є твердою основою всякої надії.

У покорі складаю на порозі Твого храму всі марноти свого життя й омиваю свою душу цією молитвою від усякого бруду, щоб постати перед Тобою чистим і готовим відповісти на Твою любов.

Твої милосердя й любов потрібні мені повсякчас, але особливо в ті вирішальні хвилини мого життя, коли я повинен правильно скористатися Твоїм особливим даром — даром відповідальності за зроблений мною громадянський вибір.

У час, який «вагітніє безправ’ям і породжує неправду» (див. Пс. 6, 15), подай мені точку опори, щоб моя душа не хиталася між добром і злом, щоб не тонула в маловірстві і в морі неправди.

Ти несхибно подолав спокуси. Пошли й мені здатність встояти перед їхньою притягальною силою, навчи розпізнавати Твій тихий голос у гучному стоголоссі облуди.

Ти володієш Всесвітом і без Твоєї волі ніщо не стається. Не дай мені впасти в зневіру. Попри нашу людську неміч, у світі не може забракнути Твоєї правди, справедливості і добра. Нехай численні прояви людської злоби не затьмарять моє довір’я до Тебе і до тих, хто чинить Твою Волю.

Ти віддав своє життя за нас, грішних. Пошли й мені мужність пожертвувати моїм маленьким добром, щоб утвердилося в нашій державі справедливе благо для всіх.

Твоя душа також «жахалась і тривожилась» (Мр. 14, 33). Прийди мені на поміч, коли я з неспокоєм у серці протистоятиму лихій волі й маніпулюванню голосами ближніх на догоду чиїмсь корисливим інтересам.

У той час, коли Ти, Спасителю, блукаєш з нагими й бездомними, терпиш муки із хворими та несправедливо ув’язненими, бідуєш зі спраглими та голодними (див. Мт. 25, 35-36), дай мені духовну силу виконати свій обов’язок перед Тобою і думати не лише про себе, а й про тих, з ким Ти сьогодні переносиш незаслужену кривду.

Ти засіяв Небесне Царство з малого гірчичного зерняти (див. Мт. 13.31). Пошли мені певність, що з мого рішення, помноженого на правильне рішення моїх ближніх, зросте благодатне суспільство, основане на правді, справедливості та моралі.

Ти нас, людей, ніколи не залишаєш на поталу. Вчини моє служіння та мій голос знаряддям Твоєї волі, щоб наш край і наш нарід завжди був Царством Твоїм.

Вислухай нас, Господи, за молитвами Пресвятої Богородиці і всіх святих, яких дала наша українська земля.

Амінь.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.