Глава УГКЦ візьме участь у відкритті виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва в’язнів. 18.08.2009

19 серпня 2009 року о 10.00 у виставковому залі храму Св. Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви (Київ, Вознесенський узвіз, 7), відбудеться відкриття експозиції образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва засуджених, які відбувають покарання в установах позбавлення волі.

Виставку «Преображення Господньою любов’ю» проводить Українська Греко-Католицька Церква у співпраці з Берлінською галереєю «MAGNIFICAT», Інститутом соціальної стратегії (LAICHEN und BERLIN) і Товариством «Мистецтво і в’язниця» та за сприянням Державної кримінально-виконавчої служби України.

Мета заходу – через мистецтво посприяти суспільному порозумінню та комунікації з нашими співгромадянами, що опинилися у місцях позбавлення волі, а також познайомити широкий загал з кроками реформування пенітенціарної системи у контексті в’язничного душпастирського служіння Церкви. За посередництвом соціально-виховної служби Державної кримінально-виконавчої служби України вже передано 103 твори від 98 авторів з пенітенціарних установ усіх областей України. Очікується надходження ще 40 робіт.

Ця виставка, що відкриється під патронатом Блаженнішого Любомира, буде нагодою для завершення національного відбору робіт на Міжнародний конкурс образотворчого мистецтва ув’язнених та засуджених у Берліні. Його тема: «Очима інших». В рамках виставки 50 кращих творів з України буде відібрано мистецьким журі для участі у вересневому фіналі 2009 року. Докладніша інформація на сайті: www.kmu.gov.ua/punish/control/uk/publish/article?artid=64557&catid=45347.

Усіх авторів-учасників експозиції буде нагороджено пам’ятними дипломами.

Акредитація журналістів:

тел./факс 279-19-20

моб. тел. +380984229221

e-mail: panteley@ukr.net

Відповідальний – диякон Костянтин Пантелей,

референт УГКЦ з питань душпастирства у пенітенціарній системі України

тел. 207-34-32

e-mail: sps@kvs.gov.ua

Богдан Степенко, старший психолог центрального апарату Держдепартаменту з питань виконання покарань

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.