Співчуття Папи Венедикта XVI з приводу насильства проти християн у Пакистані. 06.08.09

Кардинал Тарчізіо Бертоне, Державний Секретар Апостольської Столиці, надіслав від імені Папи Венедикта XVI телеграму на ім’я єпископа Фейсалабаду (Пакистан), у якій висловлює співчуття з приводу жахливої трагедії, що сталася у місцевості Ґойра.

Принаймні вісім християн, між якими одна дитина та 4 жінки, були живцем спалені під час нападу ісламських фундаменталістів на християнську частину місцевості Ґойра в провінції Пенджаб. Чимало поранених, деякі у важкому стані. Причиною вибуху насильства стало нібито зневаження Корану християнським хлопчиком. Міністр Пакистану в справах релігійних меншостей, назвавши звинувачення фальшивими, звернув увагу на те, що поліція не надала належного захисту християнській громаді.

Запевняючи свою духовну близькість з постраждалими та їхніми родинами, Святіший Отець скеровує до місцевої дієцезіяльної громади, та й до всіх християн Пакистану, слова заохочення бути стійкими у зусиллях, спрямованих на будування суспільства миру і взаємоповаги, в якому шануватимуться релігійні та гуманні цінності.

www.radiovaticana.org/ucr/Articolo.asp

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.