Триває робота над створенням Патріаршого паломницького центру УГКЦ. 23.06.09

19 червня 2009 року у Києві відбулася чергова зустріч членів робочої групи, яка створена декретом Блаженнішого Любомира для опрацювання стратегії діяльності і розвитку Патріаршого паломницького центру УГКЦ. Головним завданням цього засідання було представлення та обговорення плану роботи на цьому етапі. Зокрема було визначено терміни виконання та призначено відповідальних за кожний напрямок. Учасниками засідання були Владика Володимир (Війтишин), голова робочої групи, та члени робочої групи Владика Богдан (Дзюрах), п. Олена Ганцяк-Каськів та п. Дмитро Мироненко.

На початку наради з вітальним словом звернувся Владика Володимир. Він подякував членам робочої групи за вже проведену інтенсивну організаційну роботу «такої важливої складової життя Церкви, якою є паломництво», – сказав голова робочої групи. Тоді Дмитро Мироненко, координатор робочої групи, та Олена Ганцяк-Каськів представили звіт уже проведеної роботи. Зокрема було повідомлено, що вже розпочався збір анкет з різних околиць України. Опрацювання цих анкет дасть можливість створити базу даних сакральних об’єктів УГКЦ, а відтак видати професійну карту відпустових місць, путівники, тощо.

Іншим питанням порядку денного було опрацювання ескізів майбутнього бренду (логотипу) Патріаршого паломницького центру. Серед запропонованих зразків було відібрано один, який на думку учасників зустрічі найкраще відповідає ідеї створення і діяльності Паломницького центру. Вибраний зразок передано на доопрацювання.

Наступна зустріч робочої групи відбудеться 24 червня. Її мета: опрацювання інформаційної політики проекту «Патріарший паломницький центр Української Греко-Католицької Церкви» та обговорення концепції його веб-сторінки.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.