В Івано-Франківську влада повернула Церкві приміщення, яке належало їй перед війною. 17.06.09

16 червня робоча група в складі: о. Михайла Клапківа, єпархіального економа та вікарія в зовнішніх справах, о. Олександра Левицького, віце-ректора ІФДС, с. Йосифи Кияк, ЧСВВ, директора Католицької школи ім. Василія Великого та представників обласної державної адміністрації, оглянула вивільнені військоматом приміщення по вул. Шевченка, 11, що в м. Івано-Франківську. В даних приміщеннях із 1937 року знаходилася Івано-Франківська духовна семінарія. Після повного повернення, в цих приміщеннях буде розміщена Католицька школа святого Василія Великого І-ІІІ ступенів, – повідомив ієрей Юрій Трухан, секретар Єпископа Івано-Франківського УГКЦ.

Представники духовенства Івано-Франківської єпархії УГКЦ, будівельники, мали змогу оцінити стан будівлі та приміщень, призначених під класи і кабінети школи, професійно спланувати роботу та визначити засоби, необхідні для проведення ремонту та його закінчення до початку нового навчального року.

Церкви повинна повністю отримати можливість зайняти приміщення для власних потреб тільки після переміщення обласного військового комісаріату у реконструйовані приміщення обласного збірного пункту по вул. Довженка, 21, що на даний час ще повністю не здійснено, саме так зазначила сестра Йосифа Кияк, ЧСВВ – директор школи: «На даний час в школі налічується 340 дітей і ми планували, що в даному приміщенні будуть навчатися і мати всі умови для навчального процесу старшокласники. Але в даний час нам передано тільки частину приміщення де виходячи з того плануємо з нового навчального року навчання учнів 6-тих, 7-их та 8-их класів, хоч і цих переданих, на даний час приміщень бракує, але дяка Богу за це і маємо глибоку віру та надію, що в скорому часі військові звільнять повність приміщення, яке, згідно рішення обласної ради, передане Івано-Франківській єпархії УГКЦ». В свою чергу о. Михайло Клапків, подякувава від імені Владики Володимира (Війтишина), Єпарха Івано-Франківського –за плідну співпрацю в переданні будинку.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.