Про будівництво Патріаршого центру у весняний період. 15.06.09

“У ці дні проводяться роботи з монтування внутрішніх елементів із склофібробетону, які лучаться в одне із внутрішньою оболонкою центрального купола (цю оболонку було встановлено на своє місце у січні цього року, – авт.). Також найближчим часом ми розпочнемо нанесення фасадної штукатурки на центральний купол та пілони храму на відмітці 13, 2 м. Маємо надію, що до зими ці роботи будуть завершені”, – для Департаменту інформації УГКЦ сказав о. Петро Федюк, ЧНІ, заступник генерального директора Будівельної дирекції при Патріархові УГКЦ, розповідаючи про будівництво Патріаршого центру у весняний період.

У цьому році на будівництві станом на 4 червня освоєно 1 млн 273 тисячі грн. „Ці кошти, у порівнянні з тими, які є необхідні для активного проведення будівництва безумовно є недостатні”, ‒ сказав о. Петро.

“Ми зараз проводимо тендер для визначення організації, яка буде виконувати покриття патенованою (зеленого кольору) мідною бляхою центрального склепіння собору. Зараз ще одна фірма має представити свої пропозиції і тоді ми із двох найкращих виберемо одну, яка й виконає ці роботи у цьому році”, ‒ сказав заступник генерального директора. При цьому він розповів, що покривати один сегмен (всіх сегментів є 4), площа якого понад 200 м кв., потрібно не менше місяця. Такі терміни викликані зокрема особливістю бляхи та технологією її монтування.

Крім того у цьому році будуть вирішені питання щодо постійного електропостачання, а також буде виконано необхідні заходи для налагодження водопроводу і каналізації. Окремо розглядається питання опалення та теплопостачання собору, вивчається найбільш економічні та стабільні джерела.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.