Правоохоронці молилися до Зарваницької ікони під час професійної прощі. 10.06.09

7 червня, на свято Зіслання Святого Духа, 56 працівників Міністерства внутрішніх справ Тернопільської області провели професійну прощу до Марійського духовного центру Зарваниця (Тернопільщина). У паломництві до святого місця взяв участь радник міністра МВС України п. Віктор Дорошенко. Координувала заходом п. Анна Зварич, відповідальна за мирянські рухи у Тернопільсько-Зборівській єпархії.

«Проща до святого місця – це шлях до кращого пізнання Бога, особлива жертва людини Господеві, а також нагода очиститися від сірої та холодної буденності» – звернувся до паломників Владика Василій (Семенюк), Єпарх Тернопільсько-Зборівський, під час святкової Літургії у соборі Зарваницької Матері Божої. Єпископ уділив ієрейські свячення диякону Ярославу Чайківському, привітати якого прибув ректор Савонської семінарії (Італія) П’єро Джакоза.

Працівникам правоохоронних органів владика висловив подяку за допомогу у збереженні правопорядку під час проведення прощ до Зарваниці та інших масових заходів. Пан Віктор сказав, що «перебування на святому місці та благословення Господнє, що сходить через Ваші, владико, руки, додає сили і наснаги для працівників внутрішніх справ на краще служіння для українського народу».

Учасники прощі молилися до чудотворної ікони у парафіяльній церкві Пресвятої Трійці. Отець Володимир Топоровський, декан Зарваницький, благословив прочан мощами святих.

До Зарваниці правоохоронці приходять на прощу кожного року. Перша професійна проща працівників міліції відбулась в липні 2005.

Олег Харишин,

прес-секретар

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.