Наукові конференції отця Івана Музички у Тернопільській духовній семінарії. 05.06.09

Науковець, публіцист, колишній ректор Українського католицького університету у Римі отець-доктор Іван Музичка 1-2 червня відвідав Тернопільську духовну семінарію імені патріарха Йосифа Сліпого. З нагоди року апостола Павла науковець представив семінаристам та ректорату семінарії дві конференції на тему «Святий апостол Павло у наші дні». Почесного гостя вітали Владика Василій (Семенюк) та виконуючий обов’язки ректора семінарії отець Іван Римар.

Доповідач зробив акцент на особливостях проповіді апостола Павла, його заслугах для становлення Христової Церкви та поширення християнства. «Божа Церква сьогодні потребує правдивих свідків та святих священиків, – звернувся до слухачів отець Іван, – кожен з вас покликаний бути «апостолом народів», йти у світ, дарувати людям Боже Слово і принести плоди».

Отець Івана відвідав семінарію не вперше; протягом кількох років отець науковець викладав гомілетику, катехитику, був гостем з нагоди різних урочистостей.

Отець Іван Музичка є вихідцем з України, уже 33 роки душпастирює на Апеннінах, зокрема в Італій. Сьогодні опікується громадою українських заробітчан в соборі Святої Софії у Римі.

Олег Харишин, прес-секретар

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.