Відбудеться молодіжний етнодуховний фестиваль «Обнова-фест 2009». 03.06.09

14 червня у Чернівецькому музеї народної архітектури та побуту відбудеться другий молодіжний етнодуховний фестиваль «Обнова-фест». Проводить його Товариство українських студентів-католиків «Обнова».

Мета фестивалю: на основі українських народних звичаїв і традицій, духовної обрядовості, історичного минулого та сучасної культури, сприяти зростанню національної самосвідомості молодих людей, виховання у них гордості та патріотизму до своєї держави, рідного краю.

У програмі фестивалю передбачена спільна молитва за українську молодь, духовний вишкіл (порушуватимуться проблеми духовності та моралі у сучасному світі); виступи самодіяльних фольклорних колективів; майстер-класи з ткацтва, вишивки, бісероплетіння, гончарства, різьби по дереву, художнього випалювання по дереву, макраме, бондарства, художньої кераміки тощо. Також гості свята зможуть поласувати українськими стравами, переглянути показ національного одягу, побувати у мистецько-духовній майстерні за участю письменників та бардів. Для дітей проводитимуться ігри та конкурси.

А ще заплановані виступи з бойового гопака, молодіжних театрів «Гротеск», «Тіні вогню» та концерт українських гуртів, серед яких: «Пропала грамота» (Кам’янець-Подільський), «Коралі» (Івано-Франківськ), «Стелсі» (Чернівці), «Кремп» (Чернівці), «Йоко і самураї» (Чернівці), «Перлина степу» (Київ).

Вартість квитка – 10 гривень (для дошкільнят та пенсіонерів безкоштовно).

Довідка

6 липня 2008 року відбувся перший буковинський етнодуховний фестиваль «Обнова-фест». У ньому взяли участь кращі фольклорні колективи краю («Черемшина», «Южинецькі молодички»…), народні умільці (І.Василович, Л.Васкул, В.Ворончак…), молоді літератори (Мар’ян Лазарук, Х.Венгринюк, Л.Воронюк…), театр «Тіні вогню», музичні гурти (дует «Писанка», «Н-Три», «Очеретяний кіт», «Стелсі»…). За даними правоохоронців, фестиваль відвідало майже 8 тисяч осіб. Обласна державна телерадіокомпанія відзняла фільм про фестиваль. Є чимало позитивних відгуків у пресі та в мережі Інтернет.

Контакти: Тарас Лазарук: 8-050-374-04-97 lazaruk79@mail.ru,

Мар’ян Лазарук: 8-050-374-72-76 mmlazaruk@gmail.com

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.