Отцю Рафаїлу Турконяку —60. 28.05.09

26 травня виповнюється шістдесят років архімандритові, доктору богослов’я, біблійному перекладачеві, ієромонаху, лауреатові Шевченківської премії Рафаїлові Турконяку. Отець Рафаїл став першим священиком – лауреатом Шевченківської премії за всю історії існування цієї престижної нагороди за переклад Острозької Біблії сучасною українською мовою.

Перекладу Біблії отець Рафаїл Турконяк присвятив понад тридцять років свого життя. Цю роботу він розпочав у Римі ще в 1973 році з благословення Патріарха Йосифа Сліпого і продовжив в Україні. Сам отець Турконяк народився в Англії, у Манчестері, відтак жив у Німеччині, США та Італії. Зараз живе і працює у Львові.

З нагоди 60-ої річниці від дня народження та завершення різних наукових праць, вітального листа ювілярові надіслав Блаженніший Любомир. У документі Предстоятель УГКЦ висловив сердечний привіт та признання о. Рафаїлові «за взірцеве використання Богом даних талантів». «У тому велика духовна користь для тебе, дорогий брате, а завдяки твоїй наполегливій праці – для цілого нашого народову, вдячного за твій невтомний труд. Нехай милостивий Господь, щедро благословляє Тебе на дальший монаший подвиг та на ще довгі літа наукової діяльності», – написав Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.