Зустріч міжнародної екуменічної робочої групи в Україні.13.05.09

11 та 12 травня в Одесі відбулась робоча зустріч міжнародної екуменічної групи Примирення. На запрошення Німецької Євангелічної Лютеранської Церкви в Україні представники різних конфесій Польщі, Німеччини, Білорусії та України обговорили сучасні суспільні проблеми та провели нараду щодо організаційної підготовки до міжнародної екуменічної конференції, яка запланована на 23-25 вересня в Одесі.

Вирішено, що темою майбутньої конференції буде «Церкви в Україні під час кризи». Важливим фактом є те, що конференція буде відбуватись за благословення глав традиційних Церков в Україні та за участю державної влади, як місцевого так і загальноукраїнського рівня. Ключовими доповідачами будуть представники з інших країн та місцеві експерти.

Від УГКЦ, з благословення Блаженнішого Любомира, участь у роботі екуменічної групи, взяв Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ для сприяння єдності між християнами.

Міжнародна екуменічна робоча група Примирення існує вже понад 10 років. Декілька разів на рік представники цієї групи (делегати Церков) зустрічаються для обговорення сучасних екуменічних справ. Головною метою групи поширення примирення між народами та Церквами.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.