Форум християнської молоді. 6.05.09

На Форум, що відбувся у м. Тлумач 2 травня, прибули представники більшості парафій Тлумацького, Городенківського, Чернелицького та Обертинського деканатів Коломийсько-Чернівецької єпархії. Розпочалася праця спільною Літургією в храмі Пресвятої Тройці м. Тлумач, яку очолив декан Тлумацький о. мітрат Павло Дутчак.

Після реєстрації учасники слухали доповіді, які виголосили о. Микола Вонсуль, о. Олександр Селезінка та п. Сергій Триф’як. Отець Микола зупинився на особливостях духовності молодої людини та християнської досконалості.

Голова Молодіжної комісії Коломийсько-Чернівецької єпархії о. Олександр Селезінка висвітлив необхідність активної співпраці молодого християнина Нового Завіту на основі подій Стрітення Господнього та подорожі учнів з Христом до Емаусу, наголосивши на потребі особистої співучасті кожного у справі Спасіння.

Сергій Триф’як розповів про практичні особливості створення та діяльності молодіжних християнських організацій, про заходи, які молоді люди можуть проводити на своїх парафіях та спільні заходи між МХО.

Після обіду учасники Форуму – молодіжна спільнота «Надія у Господі» представили пісенно-євангелізаційну сценку, яка висвітлює їхню працю серед молоді Городенки, а також заспівали кілька духовних пісень. Духівник спільноти отець Василь Гавриш коротко розповів про діяльність спільноти та висловив свої думки щодо поширення молодіжно-євангелізаційної праці.

На завершення, після короткого обговорення та ділення досвідом, всі форумчани спільно помолилися Маївку – Молебень до Пресвятої Богородиці, просивши Діву Марію про материнську опіку над молоддю нашої Церкви.

kolomyya.org/se/sites/ep/

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.