Збори священиків, які душпастирюють в Італії. 01.05.09

Протягом двох днів, 28-29 квітня 2009р., при соборі соборі Святої Софії в Римі відбуваються збори священиків, які душпастирюють в Італії. На території країни діє понад 120 церковних громад УГКЦ. Враховуючи велику кількість греко-католиків, які працюють в Італії, а вважається, що їхня кількість, включаючи тих, які не мають легального дозволу на проживання, перевищує 700.000, та з метою надання їм духовної, моральної, а часто й матеріальної допомоги, УГКЦ активно трудиться над створенням нових душпастирських осередків.

Збори душпастирів очолював Dладика Діонісій (Ляхович), Апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії та Пасторальний координатор, о. Олександр Сапунко. В програмі зустрічі розглянули теми: «Служіння священика в умовах еміграції в Італії», а серед доповідачів ректор Папського Східного Інституту о. д-р Василь Чіріл, ТІ, і Монсеньйор П’єрджорджіо Савіола, генеральний директор організації «Мігрантес» Італійської єпископської конференції.

У середу вранці з нагоди року Святого Павла учасники зустрічі відбули прощу до базиліки Святого Павла поза мурами, де буде відправлена Свята Літургія.

Радіо Ватикан

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.