Благодійну акцію «Писанка» проведуть перед Великоднем члени СУМ в Україні11.04.09

Понад 700 осіб, які мешкають в різних регіонах нашої держави, отримають напередодні Великодня подарунки від Спілки Української Молоді в Україні та Організації Українських Жінок (Великобританія) в рамках проведення доброчинної акції «Писанка».

«Ініціаторами такої акції стали активістки Організації Українських Жінок, які й запропонували СУМівцям з України долучитися до її проведення. Фінансову підтримку проведенню такої акції надали члени ОУЖ, а ми забезпечимо її організацію», – розповів голова Крайової Управи Всеукраїнської молодіжної організації СУМ в Україні Святослав Липовецький.

Символічні кошики з привітаннями та неодмінними атрибутами великоднього святкового столу: паскою, крашанками, маслом, сиром, фруктами, м’ясними й кондитерськими виробами, отримають потребуючі люди в Тернопільщині, Івано-Франківщині, Львівщині, Донеччині, Рівненщині, Херсонщині, Чернігівщині, Кіровоградщині, Хмельниччині, Київщині та в місті Київ.

«Долучившись до акції «Писанка» молодь матиме нагоду не лише передати подарунок людям похилого віку, інвалідам, ветеранам визвольних змагань, але й поспілкуватися з ними про життєві проблеми, подарувати кілька хвилин радості та уваги. А це, погодьтеся, є чи не найціннішим подарунком», – каже Святослав Липовецький.

Інформаційна референтура СУМ в Україні

Додаток:

«Спілка Української Молоді в Україні» є однією із найстарших молодіжних організацій і свій початок бере від підпільного СУМу, що існував у Києві в 1925-1929 роках. На сьогодні СУМ існує та діє в 10 країнах світу і є однією із двох найбільших виховних українських молодіжних організацій у світі. В сучасній Україні відродження СУМу розпочалося у 1989 році і з цього часу організація проводить виховну діяльність серед дітей та молоді.

Методика сумівського виховання налічує понад 60 років й побудована на системі національного виховання, яку заклав відомий вітчизняний педагог Григорій Ващенко (почесний член СУМ, автор праці «Виховний ідеал»).

За довголітню історію розвитку СУМу організацією було виховано багато відомих громадських діячів України та діаспори. Проведення традиційного літнього табору для сумівців та соціально-незахищених дітей є внеском в розвиток національної виховної системи та продовженням довголітньої традиції сумівського таборуваня.

Сайт організації: www.cym.org/ua

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.