Діти із Залісок та Бородчиць на Жидачівщині отримали допомогу від Стрийської єпархії . 08.04.09

Двадцять дітей із сіл Заліски та Бородчиці на Львівщині, родини яких найбільше постраждали від повені, отримали грошову допомогу від Стрийської єпархії. Кошти для цього виділено із фонду пожертв потерпілим від повені, зібраних у серпні цього року в парафіях єпархії. Допомогу дітям передав Владика Тарас (Сеньків), Єпископ-помічник Стрийської єпархії.

Разом із потерпілими від повені дітьми та їхніми родинами Владика молився Молебень в храмі Святого архистратига Михаїла с. Заліски Жидачівського району. За дітей також молилися о. Тарас Пошивак, Канцлер Стрийської єпархії та о. Василь Барна, священик місцевої парафії.

Невдовзі Владика відвідає наступні парафії Стрийської єпархії, щоб передати допомогу для дітей, родини яких найбільше постраждали від повені. Всього допомога буде надана понад трьомстам дітям. Допомога видається з пожертв, зібраних в 349 парафіях Стрийської єпархії. Вагому лепту допомоги постраждалим від повені зробила греко-католицька парафія Кафедрального храму Святого Климентія в Празі (Чехія).

В Стрийській єпархії від повені 23-27 липня 2008 року найбільше постраждав Жидачівський район, в якому було затоплено помешкання в двадцяти шести населених пунктах. Стихія також завдала збитків населеним пунктам в Стрийському, Миколаївському та Городоцькому районах.

 

о. Павло Худ

керівник Прес-служби Стрийської єпархії

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.