У Квітну неділю на Першому національному телеканалі дивіться «Аудієнцію». Учасник програми – Глава УГКЦ . 04.04.09

У Квітну неділю, 12 квітня 2009 року, о 14.20 в ефірі Першого національного телеканалу буде продемонстровано авторську програму Надії Базів «Аудієнція». Учасником «Аудієнції» у цей святковий день буде Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ. У програмі співрозмовники торкнуться теми Великодня, великодніх звичаїв, а також різних аспектів церковно-суспільного життя.

Цикл телепередач «Аудієнція» транслюється на Першому національному з лютого 2003 року і має на меті знайомство з найвпливовішими і найавторитетнішими особистостями початку третього тисячоліття. «Аудієнція» – це ексклюзивні думки найавторитетніших особистостей нашого часу на найактуальніші проблеми сьогодення.

Як читаємо у анонсі до програми, у ній прозвучать відповіді Предстоятеля УГКЦ на запитання про те, що є сьогодні найбільшою загрозою для Церкви і для України загалом, чи можна вилікувати таку хронічну українську хворобу – як відсутність єдності, про можливий приїзд в Україну Папи Римського Венедикта XVI, про очікування християн України від вибору Патріарха Московського Кіріла та багато іншого.

Фрагмент програми, у якому прозвучить відповідь Блаженнішого Любомира на запитання про різницю між Греко- і Римо-Католицькою та між Греко-Католицькою і Православною Церквами, на нашому каналі в YouTube можна подивитися за цим посиланням: www.youtube.com/pressugcc.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.