Розпочато лекційний тур підготовки душпастирів для праці з мігрантами та членами їхніх родин . 02.04.09

1 квітня 2009 року у Дрогобичі, під проводом Владики Юліана Вороновського, та Владики-помічника Ярослава Приріза, декани Самбірсько-Дрогобицької єпархії прийняли участь у новій ініціативі Комісії Української Греко-Католицької Церкви у справах Мігрантів. Доктор психотерапевт Ендрю Лі Сулліван зі Сполучених Штатів, радник комісії УГКЦ у справах мігрантів, зустрівся з 30 священиками Самбірсько-Дрогобицької єпархії щоби запрезентувати інноваційний курс спеціально розроблений Комісією. Курс має на меті помогти священикам розуміти та душпастирювати мігрантів і їхні сім’ї.

Презентація наголошує на основні теми, які необхідно знати заклопотаному душпастирю. Особливий наголос було зроблено на виклик іміграції щодо цілістності та єдності сім’ї, як сім’я переносить це явище у емоційному та психологічному вимірі та як священик може помогти у такій ситуації. Також було зазначено велику душпастирську користь, котра випливає з розуміння внутрішніх викликів мігранта та його сім’ї. Владика Ярослав зазначив: “подані лекції є надзвичайно корисними та важливими для душпастирів.” Далі він сказав: “лекція мала дуже антропологічний підхід, який є надзвичайно помічним у душпастирській опіці.”

Отець Василь Поточняк, виконавчий голова новоствореного Пасторально-Місійного Відділу, з великим досвідом у праці з мігрантами та їхніми сім’ями зазначив, що курс є надзвичайно збалансований відносно теорії та практики. Навіть більш того, він зауважив, що лекція Др. Суллівана “обговорювала власне те, що я сам переживав на чужині та переживаю зараз вернувшись на Батьківщину.”

Усіх зацікавлених у подальшій інформації про курс лекцій або ж підручником Відчуваючи Серцебиття Мігранта, написаним Др. Сулліваном, просимо звертатися у Комісію УГКЦ у Справах Мігрантів: migration@ugcc.org.ua

www.sde.org.ua

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.