У Львові пройшов семінар для батька і доньки “Вікно”. 31.03.09

28 березня 2009 року в приміщені готелю «Гетьман» з ініціативи Tato.Net – це міжнародний рух мужчини, які хочуть приймати більш активну участь у житті своїх дітей, відбувся вишкіл для батька і доньки – «ВІКНО».

Як повідомив о. Тарас Фітьо, голова Комісії у справах родини Львівської архиєпархії, завдання вишколу полягало у тому, щоб учасники заняття поглибили усвідомлення суті і характеру спілкування тата і доньки, набули новий досвід позитивного і водночас творчого розвитку взаємин.

Ведучими проекту були Даріуш Цупял з Любліна, доктор теологічних наук, засновник Фонду Кирила і Мефодія і ініціатор Tato.Net; Олександр Доброєр – Європейський інститут соціальних комунікацій (Одеса), Олександр Марченко – Міжнародний центр батьківства (Київ), Богдан Трояновський – Видавництво «Свічадо» (Львів), Лілія Новіцька – магістр Наук про Сім’ю. У Фонді Кирила і Мефодія відповідає за європейські проекти для Східної Європи (Люблін).

Учасникам семінару були представлені теми: Краса і сила єдності між батьком і донькою; Тато і донька: спілкування, критерії оцінювання вимоги щодо стосунків між батьком і донькою; Тато – донька – світ; Діалог тата з донькою; Серце для серця.

Суть програми «тато&донька» досить проста: у підлітковому віці дівчина зустрічається з проблемами довколишнього світу, який є доволі складним для сприйняття молодою людиною. Ряд проведених соціологічних досліджень твердять, що донька у підлітковому віці значно краще вчиться у школі, виконує свої обов’язки та будує взаємини з ровесниками, якщо батько її цінує та підтримує у кожній життєвій ситуації.

Диякон Павло Дроздяк

Прес-секретар Львівської архиєпархії

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.