Вийшла у світ книга Владики Ігоря (Возьняка) “Слово Господнє живе та діяльне” . 12.03.2009

Людина, яка провадить духовне життя, через призму Святого Письма, намагається віднайти дорогу, яка веде до єднання з Богом. На цьому шляху вона прагне зрозуміти сенс життя і покликання.

Відповіді на ці відвічні запитанням дає Високопреосвященніший Владика Ігор (Возьняк) у книзі, яка нещодавно вийшла у видавництві Свічадо: «Слово Господнє живе та діяльне: Проповіді».

У книжці зібрано проповіді на весь літургійний рік. Мета цієї невеликої праці – допомогти читачеві, а зокрема особі, яка любить роздумувати, глибше вникнути в зміст Святого Письма. Святий Іван Богослов пише: “Блажен, хто читає, і ті, котрі слухають слів цього пророцтва й додержують написаного в ньому, бо час близько” (Од 1, 3).

Ідея й спрямування твору стосуються людини та показують їй шлях, як осягати досконалість у духовному житті. Для цього існують різні засоби й можливості. Один з них – це щире каяття за свої гріхи й часте приступання до Святого Причастя. Іншими середниками є молитва, піст та милостиня, які допомагають людині виходити з кріпосного стану духа, ставати собою, людиною вільною, яка кориться Божому маєстатові. Хто стає на таку дорогу, мусить оглядатися на своє життя й уважати, щоб духовні вправи не стали буденними, адже через них приходить від Господа зміна на краще в духовному житті людини.

Диякон Павло Дроздяк

Прес-секретар Львівської архиєпархії

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.