Африка в очікуванні на Вселенського Архиєрея. 09.03.2009

17 – 23 березня проходитиме Апостольський візит Папи Венедикта ХVІ до двох африканських держав, Камеруну та Анголи. Єпископи цього континенту переконані, що ці Апостольські відвідини стануть поштовхом до відновлення миру, справедливості та примирення в Африці, як також нагодою показати, що Церква хоче допомогти вилікувати поділи, які завдають неабияких страждань жителям африканських країн. На думку деяких єпископів континенту, Африці необхідне зміцнення у християнській вірі, яке здатне припинити етнічні конфлікти на непорозуміння.

Монсеньйор Віктор Т. Бакот, Архиєпископ Юанде і Президент Єпископської Конференції Камеруну, під час прес-конференції звернувся до журналістів із закликом, щоб були особливо чутливими до цієї важливої для Африки історичної події, як також поділився станом робіт у столиці Камеруну, адже держава приготовляється прийняти достойного гостя, Вселенського Архиєрея, а разом із ним 52-ох представників різних єпископських конференцій, понад 120 кардиналів та єпископів, 800 офіційних делегатів із 25-ти дієцезій Камеруну, представників сусідніх держав та інших.

Монсеньйор Елізео А. Аріотті, Апостольський нунцій Камеруну та Екваторіальної Гвінеї, наголосив, що Камерун «є країною, що вважається особливо благословенною», країною миру та єдності в різноманітності, державою, де панує релігійна свобода. Він зазначив, що очікування та ентузіазм з приводу приїзду Папи зростає. А про приготування вірних до цієї історичної події, зокрема, дбають духовенство, чернечі інститути, мирянські рухи, товариства та асоціації, організовуючи конференції, спільні зустрічі, теле- та радіопередачі.

www.oecumene.radiovaticana.org/ucr/Articolo.asp

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.