Главі Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішому Любомирові виповнилося 76 років

Сьогодні, 26 лютого 2009 року, Главі Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішому Любомирові виповнюється 76 років. З нагоди уродин з різних куточків України і світу від українців і представників інших народів, духовенства і мирян, політиків і громадських діячів, молоді і старших линуть привітання для Глави і Отця УГКЦ з найщирішими побажаннями щедрих Божих благодатей та благословення для дальшого успішного керівництва Церквою. Сьогодні бажають Предстоятелю УГКЦ, щоб “Господь Бог був щедрим на все, що сприяє здійсненню його пастирського служіння, зростанню і поглибленню братніх взаємин між єпископами, священиками та мирянами Церкви”.

Привітав Главу УГКЦ з днем народження Президент України. “Глибоко шаную Вас за невтомну подвижницьку працю для слави Божої, добра вірних Української Греко-Католицької Церкви та всього нашого народу. Нехай милостивий Господь дарує Вам сили у архипастирському служінні, нехай віра та мудрість і надалі допомагають Вам утверджувати християнську любов, милосердя, мир і злагоду в суспільстві. Зичу міцного здоров’я, щастя і Божої ласки на многії і благії літа”, – йдеться у привітанні Віктора Ющенка.

Сам ювіляр цей день, як і в попередні роки, проводить у робочому ритмі: сьогодні він подорожує до Донецька, де від 27 лютого до 2 березня проходитимуть засідання Постійного Синоду Єпископів УГКЦ.

На многая літа Блаженніший Владико!

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.