Продуктовий банк відзвітував перед вкладниками . 24.02.2009

Продуктовий банк церкви св. Миколая на Аскольдовій могилі УГКЦ відзвітувавпро свою діяльність. Банк створено парафіяльною службою допомоги потребуючим. Оприлюднений звіт містить показники за перші три місяці діяльності. Всього протягом трьох місяців вірні цієї церкви подали до церковної соціальної служби різних продуктів на суму понад 3 тисячі гривень. Повідомляє «Депомаранч».

«У ці складні економічні часи Церква святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі допомагає людям, котрі шукають допомоги в харчах, дехто вперше. Зараз більше, ніж коли-небудь, наші соціальні служби хочуть бути певні, що люди, вражені падінням економіки і зростанням цін на продукти, мають доступ до здорової їжі, щоб прогодувати себе і свої сім’ї. Церква святого Миколая Чудотворця робить усе можливе, щоб гідно відповісти на зростання цих потреб і потребує допомоги громади для продовження своєї місії. Ми звернулися до соціального підрозділу Печерської райдержадміністрації з проханням надати список родин, що живуть незаможно, щоб надати їм допомогу», – розповів про діяльність банку настоятель церкви о. Ігор Онишкевич.

За словами менеджерів банку є три способи стати вкладниками банку – продуктові пожертви, волонтерство і грошове спонсорство.

www.kreschatic.kiev.ua/ua/3466/news/1235386561.html

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.