Владика Гліб (Лончина) відвідав громаду УГКЦ в Ірландії . 17.02.2009

7-10 лютого 2009 року Владика Гліб (Лончина), Куріальний єпископ, Апостольський Візитатор для українців греко-католиків в Ірландії, з пасторальним візитом перебував у м. Дубліні (Ірландія). У цьому місті вже багато років живе та розвивається громада вірних УГКЦ, якій довгі роки служить о. архимандрит Сергій Келегер. Владика замешкав в Архиєпископа Дубліну Владики Дермунда Мартіна.

Зустріч з громадою відбулася у неділю, 8 лютого, о 16.00 у St. Kevin’s Oratory, що є бічною каплицею місцевої римо-католицької про-катедри. Знаком росту та майбутності громади було уділення під час Божественної Літургії таїнства Хрещення. Отець Сергій охрестив маленького Марка Марчука, сина Вадима й Інни Марчуків, а Владика Гліб уділив йому таїнство Миропомазання та Пресвяту Євхаристію.

Проповідь була зосереджена на особах митаря і фарисея, бо ж Євангеліє того дня представляло цю притчу. За словами Владики Гліба, у притчі виринає велика несподіванка Божого милосердя: Бог прощає навіть великі провини, коли людина кається і намагається покращити своє життя, а Бог не оправдовує того, хто стоїть перед Ним з почуттям праведності і переконанням, що не потребує покаяння.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.