“Священики Рогатинщини”. 12.02.2009

Так названо книгу презентація якої відбулася 10 лютого в приміщенні конференц-залу Івано-Франківської духовної семінарії. В президію було запрошено Владику Володимира Війтишина, з благословення якого вийшла в світ дана книга, о. міт. д-р Олега Каськів, ректора ІФДС, п. Михайла Попеля, голову Рогатинської районної ради та п. Ярослава Польового, автора книги.

Презентація розпочалася спільною молитвою та благословенням Єпарха Івано-Франківського, після чого були заслухані доповіді автора книги та членів редакційної колегії.

У вступному слові Владика Володимир наголосив на значенні душпастирської праці репресованих священиків, про яких маємо пам’ятати і які мають бути для нас взірцем служіння Богу, людям та батьківщині Україні, а дана книга повинна вийти і в інших регіонах Івано-Франківщини, щоб всі могли знати імена духовенства, котрі віддали своє життя за Бога. віру та свій український народ.

На завершення Владика відзначив почесними грамотами всіх, хто спричинився до виходу в світ цієї книги, а автор передав примірники видання для бібліотеки ІФДС, щоб майбутні священики знали і вчилися духовної вірності Богу, Церкві та народу.

о. Юрій Трухан, секретар

Єпарха Івано-Франківського

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.