“Цеголки” на будівництво Патріаршого собору знову доступні. 10.02.2009

Від 1 листопада 2008 року у всіх єпархіях і екзархіях в Україні поновлено розповсюдження спеціальних “цеголок”, придбавши які жертводавець вносить свою лепту у побудову Патріаршого собору. Кожна єпархія і екзархія УГКЦ в Україні, відповідно до кількості вірних, отримала певну частину “цеголок” номіналом 10, 20, 50, 100, 500 та 1000 грн. Від єпархії, через деканати, “цеголки” або уже надійшли, або ще надійдуть у кожну парафію УГКЦ. Крім України “цеголки” можна придбати в Італії і США. Також найближчим часом “цеголки” будуть розповсюджуватися у Польщі, Німеччині та Канаді.

“Проводячи в Україні акцію “Моя “цеголка” на будівництво Патріаршого собору” від осені 2007 року до літа 2008 року, ми отримали дуже добрі результати, і це не тільки у грошовому вимірі, але, передусім, у справі пробудження у свідомості наших вірних спільної відповідальності і причетності до будівництва головного храму усієї нашої Церкви. Про це нам головно йшлося”, – прокоментував рішення про відновлення розповсюдження “цеголок” Владика Богдан (Дзюрах), голова Наглядової ради будівництва Патріаршого центру УГКЦ.

Іншою причиною відновлення акції, за словами Владики Богдана, є часті звернення людей, які не змогли взяти у ній участь раніше, або хотіли б придбати ще одну “цеголку” для себе чи своїх ближніх. “У порозумінні з нашими єпископами, ми вирішили продовжити цю акцію і сподіваємося, що економічна криза не спричинить кризи жертовності наших людей”, – сказав Владика Богдан.

На нашій веб-сторінці Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві (www.kyivsobor.ugcc.org.ua) триває процес внесення даних про усіх жертводавців, хто придбав “цеголки” в рамках акції “Моя “цеголка” на будівництво Патріаршого собору”. Усі, хто взяв участь у цій акції, зайшовши у спеціально створений розділ “Цеголки”, має можливість знайти себе, задавши для пошуку серію і номер, або ім’я і прізвище, або місцевість, які були зазначені на основній та відривній частині “цеглинок”. Крім того, зайшовши на веб-сторінку Патріаршого собору, можна побачити кількість внесених у базу “цеглинок” і яку суму за них зібрано (станом на сьогодні внесено дані про 56 028 “цеглинок”, за які зібрано 3 777 090 грн).

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.