Фрагменти першої аудіокниги Блаженнішого Любомира “Дорога до себе” можна переглядати на інтернет-ресурсі YouTube. 6.02.2009

Фрагменти першої аудіокниги Блаженнішого Любомира, Глави Української Греко-Католицької Церкви, яка вийшла під назвою “Дорога до себе”, від 5 лютого 2009 року у відеоформаті є доступними для перегляду на всесвітньовідомому інтернет-ресурсі YouTube. Для перегляду запропоновано чотири фрагменти, у яких Предстоятель УГКЦ говорить про хабарництво, про гроші і чи є вони беззастережним злом, про стосунки між молоддю і старшими та про ставлення до кожного, як до людини. Ці ж фрагменти також розміщені на офіційній веб-сторінці УГКЦ у розділі “Відеофайли” за цим посиланням: www.ugcc.org.ua/59.0.html.

Компанія YouTube, заснована в лютому 2005 року, є лідером в області інтернет-відео. Сайт YouTube в першу чергу призначений для перегляду та розміщення створеного користувачами відео в Інтернеті. YouTube дозволяє легко завантажувати та показувати свої відеофайли на веб-сайтах, мобільних пристроях, в блогах і висилати їх електронною поштою. Для того, щоб знайти закачані нами відеофрагменти найкраще скористатися пошуком на сайті YouTube, задавши пошукові слова “Гузар” або латинкою “Huzar”.

Збірка з трьох аудіодисків з висловлюваннями Блаженнішого Любомира вперше була презентована 10 січня 2009 року у Києві. Це перший аудіопроект Глави УГКЦ, який, використовуючи новітні технології, має нагоду запропонувати слухачам свої міркування щодо важливих суспільно-релігійних питань.

З огляду на кількість запитів зацікавлених осіб, видавці вирішили довести загальну кількість примірників аудіокниги до 50 тисяч. Крім того, вже ближчим часом буде записаний і виданий наступний аудіопроект Глави УГКЦ. Виручені кошти від реалізації компакт-диску будуть передані на будівництво Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві. З початку лютого аудіокнигу можна буде купити в парафіях Церкви, а також ведуться переговори про розповсюдження дисків в мережах супермаркетів великих міст України.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.