“Крім наявних коштів, не менш важливим для будівництва храму є молитва”, – відбулося засідання Комітету по розбудові Патріаршого центру. 2.02.2009

29 січня 2009 року у Києві відбулося чергове засідання Комітету по розбудові Патріаршого центру Української Греко-Католицької Церкви. Його роботу очолив Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ. У засіданні взяли участь представники чотирьох відділів, які творять структуру цього комітету: відділу інформаційного забезпечення, відділу зі збору коштів, мистецького відділу та ревізійної комісії. Головна мета зустрічі – аналіз стану будівництва Патріаршого центру та ознайомлення із планами будівництва на 2009 рік.

За повідомленням Владики Богдана (Дзюраха), голови Спостережної ради будівництва Патріаршого центру, у 2009 році заплановано виконати робіт на загальну суму близько 13 млн грн. Зокрема буде виконано необхідні заходи для налагодження водопроводу і каналізації, електроосвітлення, вентиляції та кондиціювання, опалення та теплопостачання. Крім того у цьому році заплановано повністю завершити фасадні роботи.

Важливим для виконання запланованих робіт є наявність необхідних коштів. Тому о. Василь Вільчик, голова відділу зі збору коштів, поінформував присутніх, що від 1 листопада 2008 року у всіх єпархіях і екзархіях в Україні поновлено розповсюдження спеціальних “цеголок”, придбавши які жертводавець вносить свою лепту у побудову Патріаршого собору. Крім України “цеголки” можна придбати в Італії і США. Також найближчим часом “цеголки” будуть розповсюджуватися у Польщі, Німеччині та Канаді.

У 2009 році для збору коштів заплановано провести чотири благодійні концерти: у Львові, Івано-Франківську, Тернополі і Києві. Іншим благодійним проектом є проведення аукціонів. Окремо о. Василь розповів про збір коштів через розповсюдження компакт-дисків першого аудіопроекту Блаженнішого Любомира. Комплект із трьох дисків можна буде придбати у парафіях УГКЦ, а також ведуться переговори про їх розповсюдження у мережах супермаркетів.

За словами Предстоятеля УГКЦ, “крім наявних коштів, не менш важливим для будівництва храму є молитва”. При цьому він розповів, що упродовж двох років, без перерви, щотижня служить Літургію в наміренні жертводавців собору та членів їхніх родин. Тут учасники засідання поставили риторичне запитання, а чи моляться за успішне зведення Патріаршого собору вірні УГКЦ, чи доцінюють вони важливість молитви у цьому намірі? Як відповідь, було вирішено у цьому році провести молитовну акцію, до якої запросити усіх членів УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.