Триває підготовка до Собору на тему євангелізації. 26.01.2009

24 січня 2009 року у Києві, під головуванням Блаженнішого Любомира, Глави Української Греко-Католицької Церкви, відбулося засідання Комісії для вироблення проекту короткотривалого плану євангелізації Київської архиєпархії та Комісії для вироблення проекту пропозицій до довгострокового плану євангелізації УГКЦ. Як відзначив Преосвященний Владика Богдан (Дзюрах), Єпископ-помічник Київської архиєпархії, завдання Собору полягає у розпрацюванні стратегії євангелізації в архиєпархії на один рік та розпрацюванні пропозицій стратегії розвитку євангелізації для цілої Церкви на 5-10 років і подання їх до Комісії євангелізації УГКЦ.

До складу Комісії короткотривалого плану євангелізації Київської архиєпархії увійшли: о. Петро Жук – голова, о. Іван Цихуляк, о. Роман Сиротич, с. Анастасія Балінська та Неоніла Лаврененко. Блаженнішому Любомиру та Владиці Богдану було представлено проект програми щодо короткотривалого плану євангелізації в архиєпархії. Проект програми зокрема включав наступні моменти: Страсні моління, видавництво “Біблійного молитовника”, командні конкурси на біблійну тематику, Великодні зустрічі “Діти для дітей”, молитовна естафета тощо.

Собор на тему євангелізації у Київській архиєпархії буде проходити 13-14 лютого 2009 року у храмі Святого Василія Великого у Києві. Його гасло: “Христа прийняти, Христом жити, Христа свідчити”.

До складу Комісії для вироблення проекту пропозицій до довгострокового плану євангелізації Української Греко-Католицької Церкви увійшли: о.Рафаїл Стефурак – голова, о. Михайло Волошин, о. Сергій Прудко, с. Януарія Ісик, п. Оксана Сенчук.

Для підготовки напрацювань учасникам засідання були роздані документи Церкви, зокрема такі, як Апостольське повчання Святішого Отця Павла VI “Evangelii nuntiandi”, “Доктринальне пояснення деяких аспектів Євангелізації” Конгрегації у справах віри та моралі та Звернення ХІІ звичайної загальної асамблеї “Синод Єпископів до Божого народу”. Напрацювання до 7 лютого члени Комісії повинні надіслати до голови Комісії.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.