Владика Богдан (Дзюрах) про підсумки свого візиту до США. 10.12.2008

“Перший підсумок – ми мали можливість поінформувати наших жертводавців, наших владик і мирян про процес будівництва Патріаршого собору. Це дуже важливо, тому що інформація сприяє обізнаності жертводавців про виконані роботи, що у свою чергу заохочує робити наступні пожертви. Другий – була нагода провести спільне засідання, у якому взяли участь Владики Павло (Хомницький) та Василь (Лостен), а також директори українських кредитних спілок. Тепер вони разом будуть виробляти механізми підтримки будівництва собору тими засобами, які можуть забезпечити. Третій підсумок – оновлення складу Закордонного відділу інформаційно-фінансового забезпечення будівництва Патріаршого центру. Його головою, подякувавши Мирославі Роздольській, дотеперішньому керівникові відділу, Блаженніший Любомир призначив віце-канцлера Стемфордської єпархії о. Ігоря Міджака. Четвертий – нагода зустрітися як з окремими жертводавцями, такими як Владика Вільям Морфі, єпископ римо-католицької єпархії з Рокфелер Центру, який уже двічі пожертвував по 100 тисяч доларів, так і з спільнотами, зокрема із громадою храму Святого Івана Хрестителя УГКЦ у Ньюарку, яка у цьому році пожертвувала 53 тисячі доларів”, – так підсумував результати свого візиту до США Владика Богдан (Дзюрах), голова Наглядової ради будівництва Патріаршого центру УГКЦ у Києві.

Як ми повідомляли раніше, Владика Богдан перебував у США 1 – 7 грудня 2008 року. Головна мета візиту – зустріч із членами Закордонного відділу інформаційно-фінансового забезпечення будівництва Патріаршого центру для поінформування їх про стан будівництва Патріаршого собору та обговорення подальших кроків проведення збірки на території США.

Крім вище описаних зустрічей, у понеділок, 1 грудня, Владика Богдан у Філадельфії зустрівся з Архиєпископом Стефаном (Сорокою), Митрополитом Філадельфійським УГКЦ, який виявив готовність якнайширше взяти участь у проведенні збірки, зокрема через розповсюдження в усіх парафіях митрополії спеціальних “цеголок”. “Завдяки особистому сприянню Митрополита Стефана, думаю, що акція “Моя “цеголка” на будівництво собору” буде успішна”, – сказав Владика Богдан.

Довідка

Всеамериканський комітет розвитку Патріаршого центру та Закордонний відділ інформаційно-фінансового забезпечення будівництва Патріаршого центру офіційно діють на теренах США з 13 серпня 2007 року. Положення про Закордонний відділ та про Всеамериканський комітет затвердив Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ. Адреса Закордонного відділу: 14 Peveril Rd. Stamford, CT 06902. Телефон для довідок: 203 324 7698.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.