Учасники “Сарепти” молилися за прославу Митрополита Андрея.11.11.2008

У день представлення до вічності Митрополита Андрея (Шептицького), молодь УГКЦ, що зібралася на табір “Сарепту” з нагоди Року християнського покликання та 1020-тої річниці Хрещення Руси – України на вулицях міста Яремча на Івано-Франківщині, роздавала образки з молитвою за його прославу жителям та гостям міста.

1 листопада у каплиці Реколекційного центру монахів – студитів о. Йосиф Мілян, голова Патріаршої комісії у справах молоді, відслужив Святу Літургію в наміренні прослави Митополита Андрея, “щоб Всемилостивий Господь прославив славою святих свого вірного слугу Митрополита Андрея, який був добрим пастирем свого стада і великим подвижником церковної єдності”. У Літургії взяли участь учасники табору, а серед них молодь від Керчі, Києва до західних кордонів України, всього 80 осіб.

Згідно програми молодіжного апостоляту нашої Церкви, активно розвивається одна із вагомих форм християнської формації молоді – літні формаційно-рекреаційні табори “Сарепта”. Кожна єпархіальна комісія у справах молоді проводить такого роду програми, однак досвід підказує, що бракує молодіжного заходу на рівні загально-церковному, де б у великій спільноті молодь черпала з багатств Дарів Святого Духа. Для цього було заплановано провести всеукраїнський табір у Яремчі.

Однак запланований літній табір з причин великої повені не міг бути реалізований. Часові рамки табору перенесено на останній день жовтня, початок листопада та значно зменшено число учасників, оскільки в цей період неможливо влаштувати таборового містечка. На цей захід було запрошено понад 100 осіб з різних єпархій та екзархатів УГКЦ в України, представники комісій та доповідачі.

Під час “Сарепти” учасникам запропоновано тематичні доповіді, презентовано комісії Церкви та викладено тему “Покликання” в їхньому контексті. Також молодь докладно і ретельно працювала над чотирма документами Церкви: “Звернення до старших членів Української Греко-Католицької Церкви з нагоди завершення Патріаршого Собору «Молодь у Церкві третього тисячоліття»”, “Звернення єпископату Української Греко-Католицької Церкви до молоді”, “Звернення Синодальної комісії у справах молоді «На шляху до Емауса»”, “Слово-звернення Патріаршої молодіжної комісії до української молоді з нагоди Року християнського покликання”.

У планах Комісії у справах молоді аналогічний всецерковний табір запланований на літо 2009 року. Учасники табору підтримали ініціативу та пропозицію ПКуСМ, щоб такий захід проводився на цьому місці традиційно.

Патріарша комісія у справах молоді

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.