Відпуст Покрови Пресвятої Богородиці і канонічна візитація у Гданській парафії .21.10.2008

У неділю, 19 жовтня 2008 року, у Гданську (Польща) в конкатедральній парафії Вроцлавсько-Гданської єпархії УГКЦ відбулися святкування храмового празника Покрова Пресвятої Богородиці. У суботу була відслужена святкова Вечірня з Литією. Недільні торжества очолив Єпископ Вроцлавсько-Гданський Кир Володимир Р. Ющак, ЧСВВ. Присутніми на святі були Генеральний консул України п. Олександр Медовніков з дружиною п. Наталією.

Після привітання достойного гостя від представників парафії, почалась Архиєрейська Божественна Літургія, яку з Владикою Володимиром співслужили о. декан протоієрей Петро Баран, опікун Білобірського санктуаріум “Матері скитальців”, та місцевий парох о. митрат Йосиф Улицький.

У відпустовій проповіді Владика Володимир вказав на особу Пресвятої Діви Марії, що огортає своїм Покровом всю Церкву, щоб привести її і цілий світ до Ісуса Христа Спасителя. Отож, і перед нашою Церквою і її вірними стоїть виклик і завдання – євангелізації. Саме питання євангелізації стало провідною темою цьогорічного Синоду Єпископів УГКЦ. В єпископській проповіді йшлось про те, що наша Церква у своїй діяльності та місії не може обмежуватись лише до своїх внутрішніх справ і проблем.

У другій частині парафіяльного свята відбулася єпископська канонічна візитація Гданської парафії, яка проходить що 5 років. Після святочного почастунку, Правлячий архиєрей зустрівся з вірними парафії в парафіяльному домі. Присутні вислухали звіт пароха про стан парафії, її функціонування, проблеми та надії парафіяльної спільноти на майбутнє. Для вірних була також нагода, щоб індивідуально поспілкуватись із їхнім архиєреєм.

http://www.cerkiew.net.pl/

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.