Голова наглядової ради НПФ “Покрова” привітав зі святом. 14.10.2008

У день празника Покрова Пресвятої Богородиці голова наглядової ради Недержавного пенсійного фонду “Покрова” о. Василь Копичин привітав членів наглядової ради, учасників НПФ “Покрова”, працівників обслуговуючих компаній та усіх вірних Української Греко-Католицької Церкви зі святом.

“Нехай певність у тому, що “Діва з ликами святих за нас молиться Богу”, безумовно, передусім про спасіння нашої душі, але також, і цього нас навчає чудо в Канні Галилейській, про наші земні потреби, а серед них, думаємо, і про нашу гідну старість, наповнить Ваші серця тривалою радістю та надією на Її покров і заступництво”, – йдеться у привітанні.

Статут Відкритого недержавного пенсійного фонду “ПОКРОВА” рішенням засновника (Керівного центру Патріаршої курії УГКЦ в особі Блаженнішого Любомира) було затверджено 10 листопада 2007 року. 28 липня 2008 року НПФ “Покрова” було зареєстровано Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України як фінансову установу. З 1 вересня, після підписання необхідних договорів з Всеукраїнськім адміністратором пенсійних фондів, Компанією з управління активами “Всесвіт” та Ощадним банком України – банком-зберігачем, НПФ “Покрова” розпочав офіційну діяльність.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.