Зустріч Івана Павла II з єпископами Греко-Католицької та Римсько-Католицької Церков України проходила 24 червня у приміщенні Апстольської Нунціатури у Києві.

Зустріч Івана Павла II з єпископами Греко-Католицької та Римсько-Католицької Церков України проходила 24 червня у приміщенні Апстольської Нунціатури у Києві. У вітальному слові до Святійшого Отця Глава УГКЦ Блаженніший Любомир кардинал Гузар подякував Римському Архієреєві за те, що Він приїхав до України, до нашого краю, «який так потерпів у недавньому минулому і який з таким трудом тепер зводиться на ноги».

«Сьогодні вітаємо Вас серед нас і щиро бажаємо, щоб у Вашому серці цей візит запам’ятався як один із найбільш благословенних і щасливих. Впродовж минулого століття українська земля перенесла великі страждання і тепер відчайдушно потребує нової зустрічі з Христом. Допомогти народові в цьому шуканні – це головне завдання нас, пастирів. Просимо Вас, нашого Петра, підтримати нас», — сказав на завершення Верховний Архієпископ УГКЦ.

У свою чергу Папа Римський Іван Павло II наголосив на тому, щоб католицький єпископат шукає екуменічного діалогу з православними, який повинен бути пріоритетним у церковній політиці обох католицьких Церков в Україні. Поділ християн на різні конфесії представляє один із найбільших викликів наших часів, підкреслив Святійший Отець.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.