За попередніми даними, у службі Божій на київському спортивному комплексі«Чайка» взяли участь понад 150 тисяч католиків.

За попередніми даними, у службі Божій на київському спортивному комплексі «Чайка» взяли участь понад 150 тисяч католиків.

Святійший Отець розпочав сьогодні Божественну літургію в латинському обряді на київському спортивному комплексі «Чайка», благословивши римо-католицьку паству.

На богослужінні були присутні Президент України Леонід Кучма, Голова Верховної Ради Іван Плющ, Прем’єр-міністр Анатолй Кінах та інші офіцйні особи. В окремому секторі, розрахованому на 5 тисяч осіб, перебували представники органів влади та дипломатичного корпусу.

Папі Римському співслужили 250 архієреїв та священиків на чолі з Главою Римо-Католицької Церкви в Україні митрополитом Мар’яном кардиналом Яворським.

Єпископ Києво-Житомирської єпархії Ян Пурвінський привітав Святішого Отця окремою промовою, в якій наголосив, що Папа Іван Павло є невтомним проповідником

істини і любові. Нині він нарешті може вклонитися і поцілувати нашу багатостраждальну українську землю і тут проголошувати Христа – дорогу, правду життя.

У проповіді, яку Святійший Отець виголосив українською мовою, Іван Павло II закликав завжди ставити на перше місце духовні цінності. Папа Римський подякував служителям Церкви і закликав їх продовжувати бути добрими пастирями в Україні

Під час служби Божої віруючі піднесли дари Святішому Отцю – традиційний коровай, ковдру, яку виткали сліпі діти з Харкова, парафяни столичного Святоолександрівської церкви подарували давній рукописний молитовник, представники Києво-Житомирської єпархії — книгу власних добрих справ.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.