Про Сорокову сесію Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ. 9.07.2008

2-3 липня 2008 року у Львові-Брюховичах відбулася Сорокова сесія Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви.

На початку синодальних засідань було зреферовано про виконання рішень минулої сесії Митрополичого Синоду. Відтак Блаженніший Любомир повідомив про запланований візит в Україну Кардинала Леонардо Сандрі, про приготування святкування 1020-річчя Хрещення Русі-України та заплановані з цього приводу прощі до Києва, а також про ініціативу Патріаршого товариства Святого рівноапостольного великого київського князя Володимира щодо становлення пам’ятково-духовних центрів нашої Церкви у селах Заздрість, Прилбичі, Келечин та місті Долині.

Значну увагу Митрополичого Синоду було присвячено питанню морально-духовного стану духовенства нашої Церкви та пошуку шляхів для його покращення. Серед детально обговорених на Синоді тем були питання про місійну діяльність нашої Церкви та про скерування студентів на навчання закордон. Відбулося друге читання проекту Положення про статус медичного капелана в УГКЦ.

2 липня 2008 року було присвячено два робочі засідання покращенню духовної обслуги вірних греко-католицького віросповідання у постсоціалістичних країнах. Того дня з Синодом Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ зустрічалися священнослужителі, які душпастирюють у східній діаспорі та члени Робочої групи з питань місійної діяльності УГКЦ.

Окрім цього, були обговорені питання про відзначення Дня Творця (14 вересня), про співпрацю з римо-католицькою ієрархією в Україні та про створення церковного недержавного пенсійного фонду. Було заслухано звіт Комісії реституції церковної власності та звіт про стан будівництва Патріаршого собору у Києві.

Своїм рішенням Митрополичий Синод постановив підтримати ініціативу Наради християнських Церков в Україні щодо проведення акції протидії абортам та всебічно їй сприяти.

Сорок першу сесію Синоду Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви було вирішено провести у жовтні 2008 року.

Секретаріат Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.