Глава УГКЦ назвав служіння пенітенціаріїв боговгодним ділом. 19.06.2008

17-18 червня 2008 року, з благословення Блаженнішого Любомира, Українська Греко-Католицька Церква у співпраці з Державним департаментом України з питань виконання покарань проводила прощу для працівників пенітенціарної системи України до Зарваниці. У прощі взяли участь співробітники департаменту та духовенство різних Церков.

Глава УГКЦ у своєму посланні до учасників прощі, яке було прочитане під час сьогоднішньої Божественної Літургії передусім висловив свою радість, що працівники Держдепартаменту прийняли запрошення взяти участь у прощі. “З моїх не багатьох контактів з працівниками пенітенціарій я свідомий, якою напруженою, трудною є ваша дуже відповідальна праця. Постійне спілкування з людьми, які позбавлені волі, але ще й до того обтяжені гідними покарання вчинками не залишаються без сліду у вашому житті. Вже саме перебування з ними ставить великі вимоги для вашої рівноваги духа. Так дуже хотілося б, щоб ті люди переосмислили своє життя, щоб хотіли ставати творчими, позитивними членами спільноти, але стільки, нажаль, під цим оглядом розчарувань. І це не полегшує ваше життя”, – зокрема написав Предстоятель УГКЦ.

Тоді Блаженніший Любомир, позитивно оцінюючи діло, яке у суспільстві виконують працівники пенітенціарій, написав: “Коли наш Господь обіцяє нагороду тим, хто тільки відвідає свого ближнього у в’язниці, то чим ціннішим є той, хто старається тому в’язневі допомогти знайти себе і повернутися на шлях праведності”.

Своє послання Глава УГКЦ завершив словами побажань та благословення.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.