Про будівництво Патріаршого собору. 15.06.2008

“Цими днями ми активно проводимо роботи із утеплення та оздоблення фасаду Патріаршого собору Воскресіння Христового. Це стало можливим завдяки тому, що нам виділили необхідні кошти, за які ми закупили матеріали, збільшили кількість робітників. Роботи ведуться у трьох напрямках: облаштовуємо фасад, завершуємо роботи із металоконструкціями та закінчуємо необхідні приготування для встановлення вітражів. Є графік виконання робіт, який виконується на сто відсотків. Це дасть нам змогу закрити фасад від відмітки 13, 2 м і вище, тобто пілонної (на рівні центрального склепіння храму) частини собору до липня цього року. Тоді від серпня і до половини вересня заплановано проводити малювання фасаду, а після цього покриття міддю (вона вже закуплена) центрального склепіння храму “, – для Департаменту інформації УГКЦ повідомив п. Михайло Ставський, генеральний директор будівельної дирекції при Патріархові УГКЦ, розповідаючи про будівництво Патріаршого центру у ці дні.

За словами п. Михайла, при наявності необхідного фінансування будівельних робіт, яке, нажаль, відбувається не систематично, ще цього року розпочнуться фасадні роботи від нульового рівня і до відмітки 13, 2 м. “Це хочемо зробити, щоб, користаючи із теплого періоду року, повністю закрити собор від атмосферних впливів”, – пояснив п. Михайло.

Стежте за процесом будівництва собору через веб-камеру, яка щогодини фіксує зміни, які відбуваються на будівництві. Її адреса: www.sobor.ugcc.org.ua.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.