2008 рік в Українській Греко-Католицькій Церкві проголошено Роком християнського покликання. 5.06.2008

«Кожному з нас Господь Бог дає особливе завдання. Ми це популярно називаємо покликанням. Тільки певна трудність є, що ми це майже стовідсотково зв’язуємо з покликанням до священичого чи монашого життя. Немає найменшого сумніву, що Бог в особливий спосіб запрошує людей бути священиками, монахами, монахинями. Але також є і інші шляхи християнського життя – наприклад подружжя. А в середині подружжя також є багато можливостей для здійснення свого християнства», – пояснив Блаженніший Любомир для Департаменту інформації УГКЦ, розповідаючи про проголошення 2008 року в Українській Греко-Католицькій Церкві – Роком християнського покликання. За словами Глави УГКЦ, така ініціатива є відповіддю на потребу. Таке рішення також зв’язане із напрацюваннями IV сесії Патріаршого Собору на тему: «Молодь – у Церкві третього тисячоліття», який відбувався у м. Києві, 13 – 19 серпня 2007 року.

«Ми хочемо поставити перед членами нашої Церкви цілу цю проблематику, щоб люди зрозуміли, що кожний має якесь покликання, яке мусить відкрити та послідовно сповнювати. Безумовно, що при цій нагоді особливо хочемо звернути увагу на покликання «вузько церковні»: до священичого та монашого життя», – продовжив Глава УГКЦ.

При цьому Блаженніший Любомир звернув увагу на одну з сучасних тенденцій, яка полягає у тому, що сьогодні у сім’ях є мало дітей. Тому батьки мають певну нехіть заохочувати дітей до монашого чи священичого життя. «Це треба пояснити, адже якщо Господь кличе, то цим не можна легковажити, тому що через це кривдимо своїх дітей, яких Бог любить, а тому бажає їм того, що є для них найкраще», – наголосив Предстоятель УГКЦ.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.