Опубліковано Благовісник Глави УГКЦ за 2007 рік

Побачив світ сьомий номер видання “Благовісник Верховного Архиєпископа Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара”, у якому зібрано офіційні матеріали УГКЦ за 2007 рік. До того часу вже були опубліковані номери Благовісника за 2001-2006 роки.

Благовісник за 2007 рік традиційно вміщує такі розділи: “Документи Апостольської Столиці” (здебільшого послання Святішого Отця Венедикта XVI з різних нагод), “Документи Блаженнішого Любомира” (звернення, послання, листи, грамоти та декрети), “Документи Синоду Єпископів УГКЦ 2007 року” (постанови, звернення, листи), “Документи Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ 2007 року” (постанови, послання, звернення), “Документи Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій”, “Хроніка подій року. Доповненням до перелічених матеріалів слугує додаток із кольоровими фотографіями, які ілюструють найважливіші події у 2007 році. Особливістю тогорічного Благовісника є матеріали Четвертої сесії Патріаршого Собору “Молодь у Церкві третього тисячоліття”.

Охочі ознайомитися із цим виданням можуть звернутися до державних обласних бібліотек (їм розіслано всі попередні номери Благовісника і невдовзі вони отримають число за 2007 рік) або їх придбати у книгарні на Святоюрській горі у Львові.

Робота над Благовісником за 2008 рік триває.

Довідка. Благовісник – це офіційне видання Глави Церкви, у якому зібрані документи Апостольської Столиці (ті, які безпосередньо чи опосередковано стосуються УГКЦ), Верховного Архиєпископа, Синоду Єпископів УГКЦ, Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ та документи, пов’язані із основними подіями у житті Церкви протягом звітного року (наприклад номінації, хіротонії нових єпископів), проповіді та промови.

Із Вступного слова Блаженнішого Любомира до другого номера Благовісника дізнаємося історію видання. “Випуск Благовісника, – пише Глава УГКЦ, – започаткував святої пам’яті Митрополит Йосиф Сліпий, а пізніше продовжив Блаженніший Мирослав Іван Любачівський. Починаючи з 1965 pоку, це важливе для історії нашої Церкви видання з’являлося щороку (іноді декілька разів на рік) аж до 1988 року. У зв’язку зі змінами, які відбувалися на матірній території нашої Церкви, в Україні, видання Благовісника було призупинено. Для того, щоб хоч частково заповнити прогалину, в 1998 році “в межах” Благовісника було видано збірник “Рішення і постанови Синодів Єпископів Української Греко-Католицької Церкви 1989 – 1997 років” (в цей час на Синодах головував Владика Любомир)”.

З 2003 року офіційні документи нашої Церкви у день своєї появи публікуються на офіційній веб-сторінці нашої Церкви (www.ugcc.org.ua), а в кінці року – зібрані у друкованій формі в наступному номері Благовісника.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.