Глава УГКЦ перебуває у Канаді. 1.06.2008

Цими днями Блаженніший Любомир, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький, перебуває у Канаді. Головна причина візиту до цієї північноамериканської країни – участь у другій духовній конференції “Зустріч 2008”. Цей захід, мета якого – гармонійна співпраця єпархій Канади для добра наших вірних, проходив 26-28 травня в Едмонтоні. У рамках конференції, у вівторок, 27 травня, на честь Глави УГКЦ, з нагоди його ювілеїв: 75-ліття від дня народження та 50-ліття священства – відбулася братня гостина, у якій взяли участь всі учасники “Зустрічі 2008” та представники церковних організацій. В останній день зустрічі у Катедральному соборі Святого свщм. Йосафата Глава УГКЦ у співслужінні з єпископами і численними священиками відслужив Архиєрейську Божественну Літургію. Свята Літургія завершилася посвяченням пам’ятника блаженному Никиті Будці, першому українському католицькому єпископові в Канаді.

28-29 травня в Едмонтоні відбулося засідання Постійного Синоду. Про це Предстоятель УГКЦ у коментарі для Департаменту інформації сказав: “Через те, що двоє із п’яти членів нашого Постійного Синоду живуть у Північній Америці [Владика Павло (Хомницький) у Стемфорді, а Владика Давид (Мотюк) в Едмонтоні], ми вирішили при цій нагоді провести наше засідання у Канаді, щоб двоє інших членів Синоду [Владика Ігор (Возьняк) і Владика Василь (Семенюк)] могли запізнатися із нашими єпархіями, духовенством, мирянами Канади. Бо завжди є небезпека, оскільки ми географічно знаходимося так далеко, що один про одного немов би забуває, перестає відчувати спільність. Побут у якійсь країні нашого поселення дає нам нагоду скріпити нашу внутрішню єдність. Це ми бачимо на підставі свого досвіду, адже такі засідання Синоду у попередні роки відбувалися у Польщі, Бразилії, Аргентині. Навіть найкраще складений звіт не може перевершити того досвіду, коли щось бачиш на власні очі”.

З 30 травня розпочався душпастирський візит Предстоятеля УГКЦ до одної з п’яти єпархій УГКЦ в Канаді – єпархії Нью-Вестмінстеру. Відвідати цю єпархію Блаженнішого Любомира запросив Владика Кен (Новаківський), Єпарх Нью-Вестмінстерський.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.