Кардинал сподівається, що «російським православним не треба буде сімдесят років, щоб змінити своє ставлення і зрозуміти, що для справжнього зближення треба поводитися «по-людськи»

Кардинал сподівається, що «російським православним не треба буде сімдесят років, щоб змінити своє ставлення і зрозуміти, що для справжнього зближення треба поводитися «по-людськи».

У сьогоднішніх обставинах «поведінка православних виглядає погано, і світ це засуджує», сказав Глава УГКЦ, зауваживши, що необхідно спокійно сприймати нинішню поведінку Російської Православної Церкви і сподіватися на її зміну.

Він також підкреслив, що не треба показувати «католиків лицарями на білих конях, а православних хіба що не з рогами і хвостами», відзначивши: «На щастя, це не так».

Разом з тим, Любомир Гузар не виключає, що під час візиту Папи Івана Павла II на Україну можуть бути акції протесту, однак він заявив, що не боїться яких-небудь ексцесів. «Можливо, десь будуть транспаранти, крики або тухлі яйця — це речі, які передбачити не можна. Однак люди, які виступають проти Римського Первосвященика, забувають, що це така людина, виступати проти якого означає засуджувати самого себе», – сказав кардинал.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.