Другий з’їзд духовенства УГКЦ Канади. 29.05.2008

26 травня до Едмонтона з цілої Канади з’їхалося понад 150 священиків, дияконів, монахів і монахинь, дружин священиків на свою другу духовну конференцію “Зустріч 2008” (Encounter 2008), гасло якої “Місія нашої Церкви – сприймати та передавати. Катехизація як засіб євангелізації”. Тема зустрічі – катехизація парафіяльної спільноти: розуміння духового світосприймання, культурна та релігійна спадщина, наші особливості у довколишньому світі та можливості більшої співпраці у ширенні Божого слова між нашими співгромадянами, – повідомляє Канцелярія Едмонтонської єпархії УГКЦ.

Перша така зустріч відбулася у Вінніпезі у травні 2005 року. Мета обох заходів – гармонійна співпраця єпархій Канади для добра наших вірних. Учасники заходу мали нагоду вітати Отця і Главу УГКЦ Блаженнішого Любомира, який разом з членами Постійного Синоду УГКЦ та всіма єпархіальними єпископами Канади також прибули до Едмонтона.

“Зустріч 2008” розпочалася Молебнем. Привітання до учасників від імені Преосвященного Владики Давида (Мотюка), Єпарха Едмонтонського, передав канцлер о. Михайло Ковальчик, який у своєму слові висловив подяку Богові за всі благословення нашого Божого люду в Канаді. Крім того, він подякував усім присутнім за їхнє дбайливе ставлення і заявив, що найкращим доказом живучості та однодумності УГКЦ є ця дана Богом одність Церкви, яка об’єднувала і об’єднує нас в цей радісний час.

Відтак до присутніх звернувся Блаженніший Любомир, який висловив свою радість, що ця зустріч повна змісту та місійного наставлення. “Сьогодні Церква повинна докласти всіх зусиль, щоб нове покоління та заразом і дорослі члени могли жити повним церковним життям”, – зокрема сказав він.

Під час конференції буде виголошено 10 доповідей, які всебічно висвітлюватимуть питання розвитку релігійного життя та зростання віри у вірних.

У вівторок, 27 травня, відбудеться братня гостина, у якій візьмуть участь всі учасники та представники церковних організацій. При цій нагоді Блаженнішого Любомира будуть вітати з його 75-літтям від дня народження та золотим ювілеєм священнослужіння.

Цей захід триватиме до 28 травня. В останній день зустрічі у Катедральному соборі Святого свщм. Йосафата буде відслужено Архиєрейську Божественну Літургію. Свята Літургія завершиться посвяченням пам’ятника блаженному Никиті Будці, першому українському католицькому єпископові в Канаді, – йдеться у повідомленні Канцелярії Едмонтонської єпархії.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.